SIT2024BM-S2-33E-40.000000
Manufacturer:
SiTime
Frequency:
40 MHz
Package:
3.3
Output:
XO
Supply Voltage:
3.3 V
Stability:
25 ±ppm
Electrical Options:
OE
Operating Temperature:
-55°C to 125°C
Footprint:
2.9 x 2.8 mm